Вторник, 03 19th

Последнее обновление04:33:06 PM

УКР | РУС
Ошибка
  • unable to open image `/var/www/ua.sofiya-city.com.ua/public_html/cache/preview/07fc0d5dd3327bcd712944a617e9df59.jpg': Permission denied @ error/blob.c/OpenBlob/2638

Опис ЖК «Софія Клубний»

unable to open image `/var/www/ua.sofiya-city.com.ua/public_html/cache/preview/07fc0d5dd3327bcd712944a617e9df59.jpg': Permission denied @ error/blob.c/OpenBlob/2638

001

«Софія Клубний» - новий житловий комплекс від забудовника Мартинова. Знаходиться у передмісті Києва – Софіївській Борщагівці, усього за три кілометри від Великої Кільцевої дороги і розташований по вулиці Леніна.

На сьогодні комплекс знаходиться на стадії будівництва, проте процес відбувається стрімкими темпами, і багато родин уже вкладають гроші у майбутнє житло. У серпні планується здати в експлуатацію перший будинок, а ще два – у грудні 2015 року. Повністю комплекс буде здано в експлуатацію в 2018 році.

За планом забудовника, ЖК «Софія Клубний» складатиметься з 10-ти поверхових будинків. Близько 20 багатоповерхівок будуть об’єднані в прямокутник, створюючи, таким чином, зачинений двір.

Для будівництва нового комплексу забудовник обрав якісні матеріали від надійних виробників. Для зведення будинків використовують цеглу, фасади утеплюють популярним на сьогодні пінополістиролом. Зверху – відштукатурювання та обробка.

Планування квартир у комплексі

Житловий комплекс «Софія Клубний» надає своїм майбутнім мешканцям можливість оселитися в одно-, дво-, та трикімнатних квартирах.

З 1-го по 8-й поверхи розміщуються однокімнатні та двокімнатні квартири з наступним метражем:

  • однокімнатні – 33,8-42,2кв.м.
  • двокімнатні – 57,3-63,3кв.м.

На 9-му та 10-му поверхах будуть розміщені дворівневі трикімнатні квартири. Їхня площа складатиме від 80-ти до 123кв.м

Усі квартири відрізняються тим, що побудовані згідно зі стандартами:

  • широкі кімнати;
  • просторі кухні;
  • максимум сонячного світла та повітря;
  • зручні засклені лоджії та балкони;
  • сучасне планування.

Детальніше розглянути планування квартири кожного типу ви зможете у відповідному розділі сайту ЖК «Софія Клубний».

Інфраструктура житлового комплексу

Не є секретом те, що далеко не всі забудовники, які дають своїм новобудовам визначення «житловий комплекс» турбуються про його інфраструктуру та розвиток. Проте, це не стосується забудовника ЖК «Софія Клубний». Адже вже зараз будинки зводяться таким чином, щоб забезпечити мешканцям максимальний комфорт та безпеку.

Відмінні особливості буде мати й інфраструктура комплексу:

  1. Територія буде закритою та охоронятиметься. Безпеку мешканцям гарантуватиме служба охорони, а також новітні системи відео спостереження.
  2. Двори будуть відрізнятися ландшафтним дизайном. Мешканців радо здивують зелені насадження, фонтани та дитячі майданчики.
  3. Для того, щоб ЖК «Софія Клубний» насправді став маленьким містечком, забудовник передбачив побудову дитячого садочка та школи.
  4. Паркінги, стоянки для автівок, місця для паркування - все це ви знайдете в «Софія Клубний».
  5. Торговельно-розважальна інфраструктура включає продуктові та господарчі крамниці, супермаркети, салони краси, бутики, фітнес-центри, спортивні зали, басейни.
{gallery}club{/gallery}

У чому переваги «Софія Клубний»?

Є декілька причин, за якими купівля нерухомості у ЖК «Софія Клубний» буде найкращим рішенням:

  • Будинки зводяться відповідно до європейських стандартів із високоякісних матеріалів.
  • Квартири відрізняються новітнім плануванням.
  • Ціна на придбання нерухомості у новобудовах або будинках, які ще не здані в експлуатацію, завжди значно менша, ніж у будинках, яким декілька десятків років.
  • Якщо ви станете першим хазяїном квартири, ви уникаєте будь-якої тяганини з документами, переоформленням, тощо, що стане додатковою економією.
  • Забудовник Мартинов надає не лише найоптимальніші ціни на ринку нерухомості, але й гнучку систему знижок для кожного клієнта.

ЖК «Софія Клубний» - це ваша можливість жити у європейському містечку, не кидаючи рідної місцевості

Вы здесь: Home ЖК «Софія Клубний»