Понедельник, 04 22nd

Последнее обновление04:33:06 PM

УКР | РУС

 Вторинна нерухомість часто не відповідає сучасним вимогам безпечного й зручного проживання. Поганий стан житлового фонду сіє розчарування, зношеність комунікацій призводить до частих перебоїв тепло- і водопостачання, що викликає роздратування, незручне планування квартир змушує витрачати додаткові засоби й час на облаштування комфортного побуту. На противагу старим будинкам - новобудови в Києві здебільшого радують просторим плануванням, новими комунікаціями й доглянутістю. Ще більший комфорт, ніж багато новобудов Києва, пропонують новобудови в Софіївській Борщагівці, у житловому комплексі «Софія» від Мартинова. Рівень міського смогу тут значно менший, і ціни на порядок нижчі.

Чим квартира в Софіївській Борщагівці вигідніше новобудов у Києві?

odnoqomnatnye   dvukhqomnatnye   dvuhurovnevye

bogolub 

 mira

3 flash  srg

 

Великий мегаполіс - численність транспортних заторів і висока загазованість повітря, що є результатом надвеликої кількості транспорту. Проживання в передмісті дає можливість дихати чистим повітрям, не відчуваючи на собі, що таке цілодобовий гул машин.

Софіївська Борщагівка розташована в незначному віддаленні від Києва. Це дає ЖК «Софія» низку переваг:

 • квартира в ЖК «Софія» коштує менше, ніж рівноцінне за якістю житло в Києві. При цьому ви не втрачаєте в комфорті, і завжди можете швидко дістатися до метро (дорога займе біля 12 - 15 хвилин), а звідти - у будь-який район міста;
 • територія селища прилягає до границь міста, тому незабаром жителі Софіївської Борщагівки зможуть одержати київську прописку;
 • одна з надзвичайних переваг містечка - повна автономія. На вулицях панують спокій і порядок, на території ведеться цілодобове спостереження. Для здійснення повсякденних покупок, відвідування перукарні, банку або спортивного комплексу немає необхідності виїжджати в Київ - усе є „ під рукою ”. До речі, між Києвом і Софіївською Борщагівкою є пряме транспортне сполучення. І якщо ви вирішите прогулятися по столичних магазинах, дорога до центру займе не більше півгодини;
 • проживаючи в ближньому передмісті, ви зможете поєднати несумісне: щодня насолоджуватися природним ландшафтом (чого не можуть запропонувати новобудови в Києві) і користуватися всіма зручностями міського життя.

ЖК «Софія» - новобудови від забудовника в Софіївській Борщагівці

Придбавши житло в житловому комплексі «Софія», ви здійснюєте пряму операцію, без посередників. Це оберігає від шахрайства й допомагає заощадити - як забудовник ми пропонуємо надзвичайно вигідні умови для купівлі:

 • розстрочка строком до двох років лише під 7% річних. Відсотки нараховуються один раз, розраховуються від залишкової суми;
 • ціни повністю відповідають високій якості будівництва, і вигідно виокремлюються на тлі вартості аналогічних квартир у київських новобудовах;
 • під час купівлі квартири за повну вартість вас чекають приємні знижки;
 • регулярно проводяться додаткові акції, як, наприклад, безпроцентна розстрочка на один рік за першого внеску 50%. Стежте за новинами, і ми обов'язково порадуємо вас приємними сюрпризами;
 • можлива купівля квартири із чорновою обробкою або повністю виконаним ремонтом.

У ЖК «Софія» ви обов'язково знайдете квартиру відповідного планування й площі. Житловий фонд містечка представлений одно-, дво- і трикімнатними квартирами в одному або двох рівнях, розташованими в 5-ти й 10-ти поверхових будинках:

 • однокімнатні: площею від 38 до56 км. м;
 • двокімнатні: площею від 57 до99 кв. м;
 • трикімнатні: площею від 78 до104 кв. м;
 • дворівневі: площею від 80 до198 кв. м.

Квартира в Софіївській Борщагівці - зручність і комфорт:

Архітектори гарно попрацювали над плануванням комплексу: у вашій квартирі буде світло протягом усього дня. А все завдяки панорамному заскленню лоджій і балконів, а також ретельно продуманому розміщенню будинків.

Ми за ощадливе витрачання ресурсів - у кожній квартирі встановлено прилади обліку витрати води, газу й електроенергії. Індивідуальна система опалення працює з точністю годинникового механізму, що рятує від перебоїв. Є можливість регулювання тепла, що подається, а це додаткове джерело економії.

На території містечка встановлено більше 40 камер спостереження - жодна подія не залишиться непоміченою. Ви можете бути спокійні за схоронність особистого майна.

Ігрові майданчики, зелені зони, тротуари й дороги регулярно прибираються працівниками власної житлово-експлуатаційної контори. На вулицях містечка, територіях, що знаходяться поруч будинку, а також у парадних чисто й охайно.

На момент продажу в квартирах (варіант із чорновою обробкою) засклені лоджії й балкони, установлено вхідні двері й радіатори опалення, підведені сантехнічне відведення й прокладено електропроводку.

Довідайтесь у відділку продажів поточні цінові пропозиції й доступні варіанти для купівлі:

(044) 361-40-00

(067) 971-40-00

(066) 361-40-00

Також будемо раді бачити вас у нашому офісі за адресою: с. Софіївська Борщагівка, вул. Лесі Українки, 11

Вы здесь: Home Новостройки Киева, Софиевская Борщаговка — цены от застройщика